מורה פרטי להיסטוריה

היסטוריה הינו מקצוע אשר נלמד החל מבית הספר החל מכתה ו’-יא’ כשהבגרות בהיסטוריה מתקיימת בכיתה י-יב, תלוי בכמה יחידות התלמיד בחר. מקצוע זה הינו הומניסטי ומכיל חומר מילולי רב. לאורך לימודי מקצוע ההיסטוריה, מפתח התלמיד מיומנויות חשיבה , לומר להבדיל בין עיקר לטפל, ובעיקר מכיר ונחשף הן לעברו של העם היהודי בתפוצות (מלחמת העולם השנייה בדגש על השואה) טיפוח זהות לאומית והכרת הזיקה למורשת היהודית. בנוסף לכך, ייחשף התלמיד לעברן של מעצמות שונות בעולם, הכרת תרבויות שונות ועמים שונים ברחבי העולם. בכך למעשה מפתח התלמיד את ידיעותיו בנוגע ליחסי הכוחות בין המעצמות השונות בעבר ובעולם בו אני חיים כיום.

רבים מהתלמידים מתקשים במקצוע זה כיון שהוא מכיל כמות רבה של חומר שיש לזכור (שנים, מקומות, שמות של מנהיגים שונים וכו’). בנוסף, החומר הנלמד הינו רחב ומכיל תקופות שונות לאורך ציר הזמן החל ממאות קודמות ועד היום. היסטוריה הינו מקצוע חובה, לכן ללא הצלחה במקצוע זה, לא ניתן לקבל תעודת בגרות מלאה.

המורים הפרטיים של “כל המורים” ישבו עם התלמיד על החומר הנלמד בכיתה, יכירו לו את הבסיס של כל נושא הנלמד בהיסטוריה, ומשם יתקדם עימו הלאה עד להכרה יסודית ביותר של החומר כולו. המורים הפרטיים יגיעו מוכנים אל כל שיעור פרטי עם המידע הנחוץ לתמיד לצורך הצלחה במקצוע, על התלמיד להיות קשוב ולשנן את אשר נלמד בשיעורים הפרטיים בכדי להצליח במבחן. למורים פרטי םב”כל המורים” הם בעלי ניסיון בהכרת החומר הנלמד ושליטה מלאה החל מבסיס ועד לפרטים הקטנים ביותר של התמיד להכיר בהיסטוריה.

בנוסף לכך, יעניקו המורים הפרטיים קווי הכוונה לתלמיד שיקלו עליו להפריד בין העיקר לטפל בחומר, ישבו איתו על הסיכומים הדרושים לו לצורך הצלחה במבחן, יענו בסבלנות ובהקשבה מלאה לשאלותיו של התלמיד ויעשו כל שניתן לצורך הצלחתו.


אתרים נוספים באותו תחום

Call Now Button