בגרות במתמטיקה

הבגרות במתמטיקה חותמת כל שנת לימודים בתיכון ומודדת את רמת ידיעתו של התלמיד את החומר הנלמד. בגרות זו הינה אחד מהמבחנים המסובכים והמורכבים אשר איתו נאלצים התלמידים להתמודד. לא פעם לימודי המתמטיקה ובראשם הבגרות מביאים למתח רב בקרב תלמידי המקצוע ומתוך כך לחשש מכך.
יחד עם זאת, המתמטיקה הינה תחום לימודים אשר חולש על תחומי חיים נרחבים. בבסיסה היא שזורה בחיי היומיום ומשמשת כל אחד מאיתנו לשם חישובים והבנת המציאות.

באופן רחב יותר, המתמטיקה משולבת במקצועות לימוד שונים ומגוונים, אם זה בלימודים ריאליים כדוגמת הנדסה וכלכלה ואף לימודים הומאניים כמו משפטים וסוציולוגיה.
כפי הידוע, בשנים האחרונות לימודים אקדמאיים או תעודה הופכים להיות תנאי הכרחי לשם כניסה לעולם העבודה הגדול. לשם קבלה ללימודים אלה, על התלמיד להיות בעל תעודת בגרות לפחות. פעמים רבות, יהווה מבחן הבגרות במתמטיקה את הקו המפריד בפני קבלת תעודת בגרות.

כל גורמים אלה מביאים את בחינת הבגרות במתמטיקה להיות מושא השקעה רב בקרב תלמידי התיכון ובפרט בקרב הוריהם. לאורך שנות התיכון מנסים התלמידים להדביק פערי לימודי שנוצרו במקביל לחומר הנלמד בכיתה, אם באמצעות לימוד עצמי או לרוב באמצעות שיעורים פרטיים.
לשם עמידה בקצב הלימוד והקניית מיומנויות הלמידה מבמעוד מועד, מומלץ לקחת את השיעורים הפרטיים לאורך שנת הלימודים, זאת כדי שהתלמיד יוכל לרכוש ביטחון עם הזמן, לתרגל את החומר הנלמד ולהגיע לבחינת הבגרות סמוך ובטוח בכישוריו.

באמצעות השיעור הפרטי במתמטיקה יכול המורה לבנות עבור התלמיד תוכנית לימודים אישית, בעזרתה יוכל להשתלב בחומר הנלמד ולהוציא את יכולתו במקצוע לפועל.
פעמים רבות מהווה השיעור מקפצה עבור התלמיד לשם התקדמות בידיעת החומר והאווירה האישית שבו יכולה אף להנעים את מקצוע המתמטיקה ולימודו בעיניו.
אנחנו ב”כל המורים” מאמינים כי בניית בסיס איתן עבור התלמיד, חיזוקו ועידודו יכולים להיות הקו המבדיל בין הצלחה במקצוע לבין קושי בהתמודדות עימו. באמצעות המורים שלנו אנו יכולים להעניק עבור התלמידים ידע מקצועי ותחושת ביטחון אשר יכולים להעלים מהם את התחושה כי בחינת הבגרות במתמטיקה הינה בלתי אפשרית, וביחד לצלוח את הבגרות ולהצליח בה.


אתרים נוספים באותו תחום

Call Now Button