בגרות באנגלית

האנגלית הינה שפה בינלאומית אשר מחברת עולמות ומסייעת לאנשים מתרבויות ושפות שונות לתקשר אלה עם אלה. היא אף מהווה שפה רשמית במדינות רבות ומצויה גם בתור שפת דיבור משנית. כמו כן השפה האנגלית נכללת בחומר הלימוד ברוב מדינות העולם ונלמדת לאורך כמעט כל 12 שנות הלימודים- גם ברמה יסודית וגם ברמה תיכונית.
השפה האנגלית מהווה חלק נרחב מחיינו, אפילו מבלי שנהיה מודעים לכך, כגון פרסומות שונות, שלטי חנויות ואף מילים שנשזרו בשפה העברית.

מקצוע האנגלית מצוי גם בתחומי לימודים מגוונים אשר מהווים חלק מעולם התעסוקה, ומוצב פעמים רבות כתנאי לקבלה אליהם. הבגרות באנגלית הינה תנאי הכרחי עבור לימוד במוסדות רבים של השכלה גבוהה, בלעדיה לא ניתן להתקבל אליהם.
בשל היותה של השפה האנגלית שפה דומיננטית ושימושית בחיי היומיום, מהווה מקצוע האנגלית כבר מיסודו מקור לחיזוק וקידום. בדומה לבחינה המתמטית, מביאה בחינת הבגרות באנגלית גם היא לחששות רבים בקרב התלמידים ואת הוריהם לרצון להעלימם.

לשם כך מהווים השיעורים הפרטיים באנגלית כעוגן עבור אותם תלמידים אשר מתקשים בהתמודדות עם השפה ומרכיביה, ואף עבור תלמידים אשר מעוניינים בחיזוק כלי הלמידה שלהם ויישור קו עם חומר הכיתה. השיעור הפרטי הניתן לתלמיד באופן אינדיבידואלי מבנה עבורו את בסיס ידיעת השפה ומסייע לו ברכישת השפה על פרטיה. כל זאת לקראת התמודדות בהצלחה עם בחינת הבגרות המסכמת.
מבנה המשפט באנגלית, בדומה לעברית, מורכב מנושא, פועל ומושא. בין חלקי הדיבור כלולים שמות עצם, כינויי גוף, פעלים, שמות תואר, תארי פועל, מילות יחס, מילות חיבור ומילות קריאה.
הבגרות באנגלית מחולקת לשני חלקים.
• הבנת הנשמע – קטע שמיעה שעליו נבחנים בכתב.
• הבנת הנקרא – כמה קטעי קריאה קצרים (אינפורמטיביים או סיפוריים) עליהם נשאלים שאלות. על התלמיד להפגין הבנה עמוקה של הקטעים.
*ניתן להשתמש במילון אנגלי-עברי.
לנו ב”כל המורים” יש מאגר נרחב של מורים לאנגלית. אנחנו מאמינים כי באמצעות התאמה נכונה בין התלמיד למורה יכולה הלמידה למקצוע האנגלית, ובפרט לבגרות, להיחוות על ידי התלמיד כנעימה ומלמדת. על אף שהבגרות באנגלית נתפסת בעיניי תלמידים רבים כקשה להצלחה, באמצעות המורים הפרטיים שלנו השפה האנגלית יכולה להפוך עבור התלמידים כמובנת ואת הבגרות כמבחן בו ניתן להצליח.


אתרים נוספים באותו תחום

Call Now Button