אנגלית מדוברת

תוכניות הלימוד השונות באנגלית, אותן עוברים במהלך השנים בבית הספר היסודי והתיכון, שמות דגש בעיקר על היכולת שלנו להבין, לקרוא ולכתוב אנגלית. בנוסף, המפגש שלנו עם השפה האנגלית ביום יום דורש מאיתנו בדרך כלל קריאת חומרים וכתיבת מייל באנגלית וכן הבנה של אנגלית, אם דרך שירים לועזיים, צפייה בטלוויזיה ואפילו שיטוט באינטרנט.

עקב כך, פעמים רבות רמת האנגלית בנושאים הללו הינה בעלת פער וברמה גבוהה יותר מהיכולת שלנו לנהל שיחה באנגלית באופן שוטף ובלי מבטא בולט. נוסף לכך, היכולת להרכיב משפטים קוהרנטיים ונכונים מבחינה תחבירית ומבחינת הדקדוק והזמנים אינה באה לידי ביטוי בצורה מספקת בלימודי אנגלית השונים.

חלק מהותי מהצלחת אנשים בעבודה והשגת המטרות שהם מציבים לעצמם, תלוי ברמת הביטחון העצמי שלהם וכיצד הם מייצגים את עצמם ומעבירים את המסר. אם לא תרגישו בטוחים לחלוטין בעצמכם ובאנגלית שלכם, ירגישו ויראו את זה. במקרים כאלה, שיפור רמת האנגלית המדוברת ישפר משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח בכל מקום אליו תגיעו.

כדי לחזק את האנגלית המדוברת ניתן לקחת מורה פרטי מטעמנו, ב”כל המורים”. בהתאם למורה הפרטי שיבוא עד אליכם, תוכלו להתאים את האנגלית המדוברת למקצוע שבו אתם עובדים או לומדים. באמצעות השיעור הפרטי תוכלו לשפר את רמת האנגלית המדוברת שלכם על ידי תרגול של שיחות בנושאים מגוונים, הכרת ניבים, פתגמים ומושגים מקצועיים באנגלית. כך לימוד האנגלית המדוברת יוכל לקדם אתכם בצורה משמעותית כאשר תפגשו בגורמים רלוונטיים, וכן אף תוכלו לגשת בצורה נינוחה לראיונות עבודה באנגלית ולעבור אותם.

כמובן שבזמן שתשפרו את רמת האנגלית המדוברת שלכם גם נושאים נוספים באנגלית שלכם ישתפרו משמעותית, כמו יכולת ההבנה שלכם באנגלית, הכוללת את הבנת הנשמע והבנת הנקרא.


אתרים נוספים באותו תחום

Call Now Button