אודות

חברת “כל המורים” הינה חברה בעלת ותק של מעל ל 10 שנים בלימודים פרטניים.
אנו ללא ספק החברה המקצועית והמנוסה ביותר שתוכלו למצוא בתחום ההוראה הפרטית בישראל.
תחומי ההתמחות שלנו הם: שיעורים פרטיים פרטניים אחד על אחד עד בית הלקוח ופיתוח תוכנות לימוד לבגרויות לפי דרישות משרד החינוך.
החברה מספקת שיעורים פרטיים בבית התלמיד, בכל הרמות ובכל המקצועות ובכל רחבי הארץ. אצלנו ניתן למצוא מורה פרטי המתמחה החל מכיתה א’ ועד לסיום כיתה יב’ (עד תום בחינות הבגרות). בנוסף, אנו מספקים שיעורים פרטיים גם עבור סטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות וכן לתלמידים בעלי ליקויי למידה, הוראה מתקנת, הכנה למבחן הפסיכומטרי, מבחן אמיר, ושיעורים פרטיים בשפות לאנשי עסקים. יש לנו ניסיון וידע רב בתחום ואנו מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר.

לנו, בחברת “כל המורים”, מאות מורים פרטיים ברחבי הארץ, ואנו מספקים שיעורים פרטיים מדן ועד אילת. אנו דוגלים בשיטת לימוד פרונטאלית, מורה מול תלמיד (ללא הפרעות סביבתיות) בבית התלמיד לצורך חוויה לימודית בסביבת עבודה נעימה ומוכרת. רק כך ניתן לקבל את ההישגים הגבוהים ביותר בדרך היעילה, הנוחה, והמהירה ביותר עבור התלמיד. המורים הפרטיים שלנו נבדקים בקפידה, אנחנו לא מתפשרים על רמת המורים ומחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמה המקצועית והן ביחס האישי. המורה הפרטי מספק 100% יחס אישי לתלמיד בהתאם לרמה האישית שלו. המורים שלנו מגיעים לכל שיעור מוכנים עם מערך שיעור מסודר המכיל את הנושאים אותם יש ללמוד באותו השיעור.
בשיעור הראשון לאחר ההיכרות בין המורה לתלמיד יספק המורה מטרות ויעדים אליהם יגיעו יחדיו במסגרת השיעורים הפרטיים- וזאת כמובן על פי רמתו האישית של התלמיד ועל על פי צרכיו הלימודיים. אצלנו תקבלו שיעור ניסיון כדי לבחון את יכולות המורה ולעמוד על הקשר עם התלמיד.

חזון החברה
יחס אישי ואכפתיות – חברת “כל המורים” שמה דגש מיוחד על יחס אישי לתלמיד. המורים הפרטיים שלנו מונחים להכיר לעומק את צרכיו הלימודיים של כל תלמיד ותלמיד, לשבת איתו בדיוק בנקודות אשר צריכות חיזוק, לתת לו הנחיות אשר יעזרו לו להבין את החומר בצורה הטובה והיעילה ביותר כדי להגיע למטרה של הבנת החומר, הטמעתו, ובכך כמובן גם הצלחה במבחן.

שירות לקוחות
לחברת “כל המורים” שרות לקוחות הפועל בימים א-ה בשעות 8:00 עד 19:00. אנו מחויבים לענות לכם לשאלותיכם ולתת תשובות בכל עניין ודבר. נציגי השירות שלנו ישמחו לעזור ולהעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים תוך מתן שרות אדיב וסבלני.

שאיפה למצוינות
אנו בחברת “כל המורים” שואפים תמיד לקבלת ההישגים הגבוהים ביותר, בחירת המורים הטובים והמקצועיים ביותר, מתן הכלים להצלחה וההכשרה הטובה ביותר עבור המורים שלנו.
נשמח לעמוד לשרותכם בכל זמן.


Call Now Button