שיעורים פרטיים בפיזיקה

תורת הפיזיקה עוסקת בחקר החומרים שסביבנו, מקור אנרגיה לצורך הבנת ולמידת תהליכים בטבע.
לימודי הפיזיקה מהווים בסיס ללימודי מדעים עמוקים ופרטניים יותר. במסגרת לימודי הפיזיקה לומד התלמיד את המהות של בעיות שונות בהן עוסק האדם כמו חקר הטבע, היקום, הסביבה וכו’.
אחד הפיזיקאים הגדולים הינו אלברט אינשטיין אשר למאמריו ומחקריו השפעה גדולה מאוד על חקר  המדע.
מקצוע הפיזיקה נלמד הן בחטיבת הביניים והן בבית הספר תיכון, כשישנה אפשרות לתלמיד לבחור להתמחות בפיזיקה ולגשת לבגרות במקצוע זה ב-5 יחידות.

פיזיקה נחשב מקצוע מרתיע עבור תלמידים רבים, וזאת בגלל שישנם הרבה תהליכים ונוסחאות שיש להבין בו לעומק. רק כאשר התלמיד באמת מפנים ומטמיע את המשמעות של תהליכים ונוסחאות אלו, יוכל לענות ולהשיב על תרגילים שונים ולהצליח במקצוע. כיון שישנה כמות תלמידים גדולה בכל כיתה, קשה לכל תלמיד ותלמיד באופן פרטני לשמור על ריכוז מלא במשך השיעור כולו ולהבין כיצד עליו להשתמש בכל נוסחא או להפנים תהליכים בטבע, חקר האנרגיה האטומית, אנרגיית האור, תורת החלקיקים וכו’.

מורה פרטי ב”כל המורים” יקבל התלמיד שיעור פרטי בפיזיקה החל מכללי היסוד הפשוטים ביותר עליו להכיר במקצוע הפיזיקה ועד לנוסחאות והמחקרים המורכבים ביותר שעליו להבין בכדי להצליח במקצוע זה. פיזיקה הינו מקצוע ריאלי אשר מפתח רבות את החשיבה של התלמיד, מעורר לתהות לגבי תהליכים שונים בטבע ובכך למעשה תורם לרכישת ידע חשוב ורלוונטי עבור התלמיד בחייו היומיומיים.  בכדי לדעת ולשלוט בחומר על התלמיד לשבת עם המורה הפרטי על כל המושגים מעולם הפיזיקה ולהכין את התרגולים שהמורה הפרטי יעניק לו בתום כל שיעור.
תלמיד אשר יתרגל כראוי ,יהיה קשוב במהלך השיעור הפרטיים וישכיל “לינוק” מן המורה את המידע הרב אותו המורה הפרטי יעביר לו, יצליח במבחן. דבר זה יעניק תחושת ביטחון אצל התלמיד שילמד לאהוב את המקצוע ויתכן שאף יבחר לעסוק בו בעתיד.


אתרים נוספים באותו תחום

Call Now Button