תלמידים ממליצים

מיכל ליפשיץ – הרצליה
ברצוני להמליץ בחום על עדי פלד. עדי הביאה את בני להישגים מדהימים במתמטיקה. הגענו לחברת כל המורים במטרה לשפר את ציוני בני במתמטיקה אשר לצערי היו נמוכים מאוד. לאחר שיחה עם ניר, הנציג של החברה, נשלחה אלינו הביתה עדי. החיבור בין עדי לבני היה מיידי משם הדרך להצלחה הייתה קצרה. בסוף השנה המורה שיבחה אותו על ציוניו הטובים והתקדמותו במקצוע. תודה ושוב תודה לעדי על הסבלנות, ההתמדה ובעיקר ההקשבה

לילך בן-דוד, ראשון לציון
אל חברת “כל המורים” פנינו לאחר המלצה שקיבלנו מחברתה של שרון ביתי. שוחחנו עם אורית שהעניקה לנו שרות אדיב ביותר. אז תודה לך אורית ותודה על ל”כל המורים” אין ספק שאשתמש בשירותכם גם עם שאר ילדיי בעתיד. בהצלחה לכולם!

שרית סיבוני – נתניה
חייבת לומר תודה לקארין אשר הביאה את יונתן למקום שהוא הוא נמצא היום בכיתה….. התקשרתי לחברת כל המורים לאחר שראיתי את המספר באינטרנט. נשלחה אלי המורה קארין שבזכותה יונתן נמצא היום ב-5 יחידות אנגלית עם ציון אחרון של 92!!!! קארין התודה הזו מגיעה לך!!

לירון מתיה – חדרה
“כל המורים” תודה רבה לכם על השרות הטוב והיחס החם. ממליצה לכל מי שצריך מורה פרטי לפנות אליכם. אז שוב תודה ובטוחה שנשתמע עוד בעתיד……
בברכה,
לירון מתיה.

אפרת ניסן – באר שבע
לכל המעוניין,
פניתי לחברת “כל המורים” לאחר שהמורה בבית הספר אמרה שגילי חייב לשפר את ציוניו בלשון ובהיסטוריה בכדי לעבור את מבחני הבגרות בהצלחה ולקבל בגרות מלאה.מסתבר לשמחתי שב”כל המורים” הקשיבו טוב לצרכיי ושלחו לי שני מורים מדהימים. כיום, לאחר שנתיים שגילי לוקח שיעורים פרטיים אני חייבת להמליץ בחום על “כל המורים”. הציונים השתפרו פלאים, אני מרוצה, גילי מרוצה וגם המורים של גילי בבית הספר מרוצים. מערך השיעורים המאורגן שבנו לנו המורים וצוות “כל המורים” פשוט הציל אותנו. ישר כח! ותודה רבה לכם.
אפרת וגילי ניסן, ב”ש

יעל שקד – ירושלים
עלו והצליחו “כל המורים”! פניתי אליכם לאחר שפניתי למספר חברות ומורים פרטיים שלא הצליחו להיענות לדרישותיי. לאחר שנתקלתי במודעה שלכם בעיתון החלטתי לנסות (קיבלתי שיעור ניסיון). שיעור הניסיון עבר בהצלחה והחיבור בין יואב למורה היה מעולה. יואב שלי לא אהב לשבת ללמוד ותמיד ענייניו אותו דברים אחרים חוץ מלימודים. המורה אלון, דרך חברת “כל המורים” הצליח להביא אותו למצב שהוא נהנה ללמוד כי הוא מקבל תמורה גבוהה על כך,סוף סוף הוא מבין ומצליח לפתור תרגילים במתמטיקה. התקשרתי אליכם כבר כמעט מיואשת, אז תודה לכם ותודה למודעה בעיתון שהפנתה אותי אליכם.


Call Now Button